13.02.2024

Otwarcie Chaty Polskiej w nowej odsłonie - Poznań, ul. Wojska Polskiego 8

Z ogromną radością informujemy, że 8 lutego, po krótkiej modernizacji, ponownie otworzyliśmy sklep w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 8. Teraz czeka na Państwa nowa, jeszcze bardziej atrakcyjna odsłona naszego sklepu. Otwarcie było dniem pełnym emocji, wspaniałej kuchni i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się być z nami w tym wyjątkowym dniu i świętować razem z nami.

Nasz sklep przeszedł kompleksową metamorfozę. Dzięki temu zakupy stały się jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Odświeżone stoiska, nowoczesne aranżacje, szeroka oferta od najlepszych dostawców - wszystko to zostało dopracowane, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze wrażenia zakupowe.

Z okazji wielkiego otwarcia przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji. Specjalne rabaty na wybrane produkty są dostępne jeszcze przez jakiś czas (szczegóły w sklepie).

W dniu otwarcia odbyły się również degustacje kulinarne. Nasi goście mieli okazję skosztować dań obiadowych od ABC Kuchni oraz pysznych wyrobów cukierniczych od Piekarni Maciejewski, od których produkty znajdziecie w stałej ofercie naszego sklepu.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu przy ul. Wojska Polskiego 8 w Poznaniu. Przekonajcie się sami, jak przyjemne mogą być zakupy. Do zobaczenia!

najnowsze

Zbieraj naklejki i kupuj produkty Zwoltex z rabatem -50% obraz

04.04.2024

Zbieraj naklejki i kupuj produkty Zwoltex z rabatem -50%

Z ogromną przyjemnością informujemy o wyjątkowej akcji promocyjnej, którą...

Otwarcie Chaty Polskiej w Luboniu w nowej odsłonie obraz

11.03.2024

Otwarcie Chaty Polskiej w Luboniu w nowej odsłonie

7 marca, po krótkiej modernizacji, ponownie otworzyliśmy nasz sklep w...

line