Witaj na pokładzie Chaty Polskiej!

NASZE WARTOŚCI

Jesteśmy rodzinną firmą nastawioną na szacunek i przyjazną atmosferę w pracy. Od 1997 roku tworzymy zgrane zespoły, pełne znakomitych specjalistów.

Rozwijamy umiejętności Pracowników, ponieważ wiemy, że za każdym sukcesem naszej firmy stoi człowiek. To właśnie Pracownicy Chaty Polskiej stanowią naszą największą wartość o czym świadczy wiele prestiżowych nagród, które wspólnie zdobyliśmy. Więcej informacji na temat naszych sukcesów znajdziesz pod adresem: http://www.chatapolska.pl/o-nas-wiecej.html

image
image
image
image
image
image

Pasja

Z radością oddajemy się pasji, jaką jest rozwój naszej firmy. Nie boimy się wyzwań, odważnie szukamy nowych rozwiązań. Wykorzystujemy doświadczenie oraz potencjał, poszerzamy wiedzę, generujemy pomysły. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo finansowe, stabilność i rozwój naszej firmy podejmując kontrolowany poziom ryzyka. Bez względu na wielkość możliwych zysków unikamy działań i inwestycji, które są obarczone zbyt dużym ryzykiem.

Uczciwość

Postępujemy zgodnie z zasadami etyki zawsze i wszędzie, w domu, w pracy, w życiu prywatnym zawodowym.

Długotrwałe relacje

Swoją pozycję budujemy na długofalowych, partnerskich relacjach, opartych na wzajemnym zaufaniu. Chcemy, żeby zyski były efektem dobrej współpracy z klientami, dostawcami, a w razie problemów wspieramy Partnerów naszą wiedzą i doświadczeniem.

Dzielenie się sukcesem

Dzielimy się sukcesem i zyskami z zespołem, a za skuteczność w realizowaniu ambitnych celów nagradzamy ponadnormatywnie osoby z najlepszymi osiągnięciami.

Angażowanie się

W realizację swoich zadań wkładamy maksimum wysiłku i uczucia. Jesteśmy zdeterminowani w działaniu i dajemy z siebie wszystko, co najlepsze. Aktywnie włączamy się w realizację wspólnych celów, uznając je za własne. Nie pozwalamy sobie na bylejakość, obojętność i bierność.

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami buduj zaufanie oraz satysfakcję naszych Klientów!

  • Oferujemy stabilną formę zatrudnienia
  • Zatrudniamy niepełnosprawnych
  • Szanujemy i jesteśmy otwarci na pracowników 50+
  • Wspieramy młode osoby
  • Rozumiemy szczególne potrzeby rodziców

Jak wygląda u nas proces rekrutacyjny?

images

Aplikuj na wybraną ofertę pracy

images

Selekcja CV

images

Pierwsza rozmowa

images

Druga rozmowa

images

Podjęcie decyzji o zatrudnieniu

*Ilość spotkań jest zależna od rodzaju stanowiska

Chciałbyś do nas dołączyć, a nie znalazłeś interesującej Ciebie oferty pracy?

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego. Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana i umieszczona w naszej bazie pod kątem przyszłych rekrutacji.

line