Napisz do nas

*pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podane przy kontakcie z nami dane osobowe wykorzystujemy do kontaktu w związku ze sprawą, z którą zwracają się Państwo do nas, oraz do jej załatwienia. Administratorem tych danych jest Chata Polska sp. z o.o. , 61-249 Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25 (Administrator).

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak konieczne do kontaktu, a ich niepodanie uniemożliwia wykorzystanie formularza kontaktowego, lub może uniemożliwiać kontakt za pomocą Państwa programu pocztowego w zależności od jego ustawień. Nie dotyczy to nr telefonu, który nie jest niezbędny, a jedynie ma przyśpieszyć i uprościć kontakt zwrotny z naszej strony.

Podstawą przetwarzania w/w danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na zbieraniu Państwa uwag w sprawach dotyczących funkcjonowania programu lojalnościowego, niezależnie od tego, czy jesteście Państwo jego uczestnikiem (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (.), zwanego RODO).

Dane mogą być przekazywane podmiotom obsługującym Program, świadczącym usługi informatyczne, telekomunikacyjne, doradcze i prawnicze, ale nie są przekazywane poza teren UE i EOG. Przechowujemy je przez czas potrzebny na załatwienie sprawy, a potem przez okres niezbędny do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. W sprawach danych osobowych z Administratorem można kontaktować się pod adresem jego siedziby, za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.chatapolska.pl/kontakt/, za pośrednictwem sklepów uczestniczących w Programie oraz pod adresem mailowym media@chatapolska.pl.

Dane kontaktowe

Centrala:

Chata Polska

Zwierzchowskiego 25
61-249 Poznań

+48 61 65 00 360

Dla mediów

media@chatapolska.pl


Do pobrania

Chata Polska

Nowe Logo Chata Polska (jpg)

Pobierz
Chata Polska

Nowe Logo Chata Polska (pdf)

Pobierz
marol

Logo Chata Polska (jpg)

Pobierz
marol

Logo Chata Polska (ai)

Pobierz
marol

Logo MAROL (jpg)

Pobierz
marol

Logo MAROL (ai)

Pobierz
marol

Logo Grupa MAR-OL (jpg)

Pobierz
marol

Logo Grupa MAR-OL (ai)

Pobierz
Wielkanocna Zbiórka Żywności w Chacie Polskiej obraz

02.04.2019

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Chacie Polskiej

W dniach 5-6 kwietnia w wybranych sklepach Chaty Polskiej odbędzie się Wielkanocna Zbiórka Żywności organizowana przez Wielkopolski Banki Żywności.

29.03.2019

Chata Polska wspiera charytatywny rajd samochodowy w Tarnowie Podgórnym, który odbędzie się w dniu 30 marca 2019 roku.

Chata Polska wspiera XII Turniej Szermierczy Fundacji Z floretem do gwiazd obraz

12.12.2018

Chata Polska wspiera XII Turniej Szermierczy Fundacji Z floretem do gwiazd

Kolejny już raz Chata Polska wspiera zmagania sportowe Podopiecznych Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

05.12.2018

Akcja Caritas Tak – Pomagam w Chacie Polskiej

Tak Pomagam w sklepach Chaty Polskiej

line