Historia Pani Iwony

Iwona Matuszak związana jest z handlem już ponad 20 lat. Najpierw wraz ze wspólnikiem prowadziła sklep spożywczy, by po 10 latach działalności podjąć decyzję o chęci pracy na własny rachunek.  

„W życiu kieruję się intuicją. Odwiedziło mnie wielu przedstawicieli. Swoją serdecznością i cierpliwością ujęła mnie jednak pani Jadzia z Chaty Polskiej, w której jestem już 10 lat” – wspomina detalistka.

„Dzięki Chacie Polskiej rozwinęłam skrzydła. Bez wsparcia ze strony tej sieci nie miałabym trzech sklepów i nie dałabym rady stawać do walki o klienta z coraz większą konkurencją”  – mówi Iwona Matuszak.

Porozmawiajmy!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy, że do nas napiszesz lub po prostu zadzwonisz.

Osoba do kontaktu

Zofia Falbierska
tel. kom. 695 701 420

Osoba do kontaktu

Marcin Kosicki
tel. kom. 695 777 217

Osoba do kontaktu

Krzysztof Kaźmierczak
tel. kom. 783 944 205

Napisz do nas

Decydując się na współpracę franczyzową z Chatą Polską, zrobisz bezpieczny krok w kierunku stabilnego biznesu z gwarancją zysku. Przez ponad 20 lat istnienia sieci przekonało się o tym ponad dwustu przedsiębiorców.
Wyróżnia nas Nowa Jakość Biznesu, która nawet wobec agresywnej konkurencji ze strony supermarketów i dyskontów, doskonale broni się i generuje wysoki zwrot z inwestycji.
Teraz naszym wspólnym celem może stać się sukces Twojego sklepu. Dołącz do sieci Chata Polska i przekonaj się, czym Chata bogata.

*pola oznaczone gwiadką są obowiązkowe

line