28.03.2019

Wiosenna Loteria Chaty Polskiej

28 marca rusza Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. To kolejna akcja skierowana do wszystkich Klientów sieci. Zabawa właśnie się rozpoczyna i potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5.000 zł, nagrody w postaci bonów na zakupy w Chacie Polskiej i sprzęt AGD.
 
Zasady są uczestnictwa są bardzo  proste. Wystarczy w jednym ze sklepów sieci zrobić zakupy za kwotę 25 zł i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie  http://www.pedzponagrody.pl/. Wówczas otrzymamy zdrapkę, po zdrapaniu której od razu poznamy wynik gry. Większe zakupy to większa ilość gier. Maksymalna ilość gier za jeden zakup to 4.  Zakup produktu partnera  (specjalnie oznakowanego) to dodatkowo 1 gra!
 
Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są bony o wartości 20 zł na zakupy w Chacie Polskiej – codziennie będzie można wygrać 20 sztuk. Dodatkowo w każdym tygodniu trwania loterii będą losowane upominki w postaci drobnego sprzętu AGD. Nagrody główne to 5.000 zł w gotówce – losowanie odbędzie się 19 kwietnia, a 16 maja dowiemy się kto wygrał kolejną nagrodę główną – samochód osobowy – Fiat 500.
 
Szczegóły i regulamin Loterii na www.pedzponagrody.pl
 
Partnerami Głównymi Loterii są: Pepsico, Tymbark, Nestle, Sokołów, Tyskie.
Zapraszamy do zabawy!!!

najnowsze

Wesołych Świąt! obraz

19.04.2019

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! obraz

Poczuj różnicę w swojej kuchni – czyli przyjemne gotowanie z Chatą Polską obraz

05.04.2019

Poczuj różnicę w swojej kuchni – czyli przyjemne gotowanie z Chatą Polską

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach...

images
line