Napisz do nas

*pola oznaczone gwiadką są obowiązkowe

Podane przy kontakcie z nami dane osobowe wykorzystujemy do kontaktu w związku ze sprawą, z którą zwracają się Państwo do nas, oraz do jej załatwienia. Administratorem tych danych jest Chata Polska S.A., 61-249 Poznań, ul. Obodrzycka 61 (Administrator).

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak konieczne do kontaktu, a ich niepodanie uniemożliwia wykorzystanie formularza kontaktowego, lub może uniemożliwiać kontakt za pomocą Państwa programu pocztowego w zależności od jego ustawień. Nie dotyczy to nr telefonu, który nie jest niezbędny, a jedynie ma przyśpieszyć i uprościć kontakt zwrotny z naszej strony.

Podstawą przetwarzania w/w danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na zbieraniu Państwa uwag w sprawach dotyczących funkcjonowania programu lojalnościowego, niezależnie od tego, czy jesteście Państwo jego uczestnikiem (art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (.), zwanego RODO).

Dane mogą być przekazywane podmiotom obsługującym Program, świadczącym usługi informatyczne, telekomunikacyjne, doradcze i prawnicze, ale nie są przekazywane poza teren UE i EOG. Przechowujemy je przez czas potrzebny na załatwienie sprawy, a potem przez okres niezbędny do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. W sprawach danych osobowych z Administratorem można kontaktować się pod adresem jego siedziby, za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.chatapolska.pl/kontakt/, za pośrednictwem sklepów uczestniczących w Programie oraz pod adresem mailowym media@chatapolska.pl.

Dane kontaktowe

Centrala:

Chata Polska

Obodrzycka 61
61-249 Poznań

+48 61 65 00 360

Dla mediów

media@chatapolska.pl


Do pobrania

marol

Logo Chata Polska (jpg)

Pobierz
marol

Logo Chata Polska (ai)

Pobierz
marol

Logo MAROL (jpg)

Pobierz
marol

Logo MAROL (ai)

Pobierz
marol

Logo Grupa MAR-OL (jpg)

Pobierz
marol

Logo Grupa MAR-OL (ai)

Pobierz
Po raz kolejny Chata Polska i Marol pobiegną w XLPL EKIDEN obraz

23.05.2018

Po raz kolejny Chata Polska i Marol pobiegną w XLPL EKIDEN

To już VI edycja Sztafety Maratońskiej, która odbędzie się 27 maja 2017 roku

06.03.2018

Tak. Pomagam - akcja Caritas w sklepach Chaty Polskiej

Tradycyjnie już Chata Polska przyłącza się do corocznej zbiórki żywności

Fiat 500 już odjechał obraz

31.01.2018

Fiat 500 już odjechał

Główna nagroda w Jubileuszowej Loterii Chaty Polskiej - Fiat 500 - została wczoraj wręczona

26.01.2018

Chata Polska Partnerem Branżowej Szkoły I Stopnia nr 42 w Poznaniu

Marzysz, by zostać sprzedawcą? Chcesz rozwijać swoje pasje i pracować w handlu? Zgłoś się do Branżowej Szkoły I Stopnia w Poznaniu przy ulicy św. Jerzego 6. Uczniowie klasy kształcącej przyszłych sprzedawców będą praktykować w Chacie Polskiej – która objęła patronat nad uczniami.

images
line