Napisz do nas

*pola oznaczone gwiadką są obowiązkowe

Dane kontaktowe

Centrala:

Chata Polska

Obodrzycka 61
61-249 Poznań

+48 61 65 00 360

Dla mediów

media@chatapolska.pl


Do pobrania

marol

Logo Chata Polska (jpg)

Pobierz
marol

Logo Chata Polska (ai)

Pobierz
marol

Logo MAROL (jpg)

Pobierz
marol

Logo MAROL (ai)

Pobierz
marol

Logo Grupa MAR-OL (jpg)

Pobierz
marol

Logo Grupa MAR-OL (ai)

Pobierz
Nowy Partner Chaty Polskiej obraz

29.06.2017

Nowy Partner Chaty Polskiej

Tym razem do grona reprezentacji Ambasadorów dołącza rodzina Państwa Zdunek, właścicieli Gospodarstwa Ogrodniczego z Ludwiny koło Pleszewa w Wielkopolsce.

19.05.2017

Nowy Partner Chaty Polskiej

Z przyjemnością informujemy, że nowym Partnerem strategii Chaty Polskiej - Blisko.Lokalnie.Naturalnie - została rodzinna przetwórnia – Gryszczeniówka. Przetwórnia Gryszczeniówka oraz Gościniec Gryszczeniówka to rodzinne przedsięwzięcie, które z powodzeniem kontynuowane jest od roku 2000.

Wiosnę zaczynamy jarmarkowo! obraz

20.04.2017

Wiosnę zaczynamy jarmarkowo!

Od marca zaczęliśmy sezon na Jarmarki w Chacie Polskiej. Inauguracją spotkań jarmarkowych było wydarzenie w Szamotułach, 4 marca. Klienci zaciekawieni promocjami dokonywali zakupów, a najmłodsi mogli wyjść nie tylko ze słodkim upominkiem, ale także stać się wymarzoną postacią z bajki. Wystarczyło...

14.03.2017

JUBILEUSZOWY ROK GRUPY MAR-OL

Rok 2017 będzie podwójną okazją do świętowania w Grupie MAR-OL. Stanie się tak za sprawą dwóch jubileuszy – 20-lecia Chaty Polskiej – uznanej marki sieci sklepów ogólnospożywczych oraz operatora franczyzowego, a także 25 – lecia dystrybutora produktów spożywczych MAROL.

images
line