08.05.2018

Spotkanie Partnerów Franczyzowych już za nami

W ostatni czwartek kwietnia, w poznańskim hotelu Novotel odbyło się Spotkanie Partnerów Franczyzowych sieci Chata Polska. W wydarzeniu tym wzięło udział prawie 400 gości.

Spotkanie otworzyły Targi Producenckie, na których ponad 20 wystawców prezentowało specjalną ofertę dla uczestników wydarzenia. Od 10.00, z każdą godziną tłum gęstniał, a przy stoiskach producenckich zbierali się zainteresowani bardzo korzystnymi ofertami handlowymi.

Po Targach, o godzinie 14.00 rozpoczęła się konferencja biznesowa, której motywem przewodnim było hasło Focus na wzrost. Prawie trzygodzinne prezentacje kadry zarządzającej stanowiły podsumowanie roku i były zapowiedzią planów na przyszłość. Były też nagrody – dla Właścicieli sklepów sieci.

Tę część spotkania w Novotelu zamknęła prezentacja Marka Borowińskiego, znanego autora programu Sklepowe Rewolucje. Jego wykład połączony z zajęciami praktycznymi był swoistym wskaźnikiem jak zwiększyć sukces sklepów sieci.

Po konferencji wszyscy chętni wzięli udział w integracji w stylu japońskim – były to aktywności polegające na poznawaniu zwyczajów i kultury kraju Kwitnącej Wiśni. Atrakcji było wiele – sztuka układania kwiatów – ikebana, łamanie papieru – origami, pokazy walk, sztuka parzenia japońskiej herbaty czy wreszcie manga – japońskie ryciny.

Całodniowe spotkanie zwieńczyła uroczysta kolacja połączona z zabawą do białego rana.

najnowsze

Loteria Chaty Polskiej dobiegła końca! obraz

15.01.2019

Loteria Chaty Polskiej dobiegła końca!

Pod koniec grudnia zakończyła się Loteria...

WSPANIAŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2019 ROKU obraz

22.12.2018

WSPANIAŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2019 ROKU

images
line