02.11.2017

Loteria na 20-lecie Chaty Polskiej

W  2017 roku Chata Polska obchodzi Jubileusz 20-lecia obecności na polskim rynku handlowym. Dziś jest silnym podmiotem, opartym w 100% na polskim kapitale, skupiającym wyłącznie polskich przedsiębiorców. Z okazji jubileuszu - dla wszystkich Klientów przygotowano moc atrakcji.

 

Z okazji przypadających w bieżącym roku 20-tych urodzin Chaty Polskiej, sieć organizuje dla wszystkich Klientów Loterię Jubileuszową. Zabawa rozpoczyna się 2 listopada i potrwa do 31 grudnia. Do wygrania jest samochód osobowy oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu AGD.

 

Zasady są uczestnictwa są bardzo  proste. Wystarczy w jednym ze sklepów sieci zrobić zakupy za kwotę 20 zł i odebrać zdrapkę. Przy zakupie co najmniej jednego produktu objętego akcją, można otrzymać dodatkową zdrapkę. Po zdrapaniu oznaczonego miejsca na kartoniku mamy szansę już w sklepie wygrać drobne nagrody rzeczowe, dodatkowe punkty lojalnościowe, rabaty na wyznaczone produkty. Istnieje możliwość otrzymania pustego losu.

 

Jeśli okaże się, że los jest pusty – można go zarejestrować na stronie www.20latchatypolskiej.pl i tym samym wziąć udział w losowaniu nagrody finałowej lub nagród AGD.

 

Bardzo istotne jest to, że każdy los ( z wygraną lub pusty) można zarejestrować –weźmie on  udział w losowaniu nagrody głównej – samochodu osobowego lub nagród AGD.

 

Sponsorami Loterii są: Amica, Animex, Nestle, Unilever, Sokołów i Kompania Piwowarska.

Regulamin loterii na www.20latchatypolskiej.pl

 

najnowsze

Chata Polska wspiera XII Turniej Szermierczy Fundacji Z floretem do gwiazd obraz

12.12.2018

Chata Polska wspiera XII Turniej Szermierczy Fundacji Z floretem do gwiazd

Kolejny już raz Chata Polska...

Mikołajkowy Konkurs Chaty Polskiej zakończony obraz

07.12.2018

Mikołajkowy Konkurs Chaty Polskiej zakończony

Ogłosiliśmy właśnie Laureatów naszego Mikołajkowego konkursu. Szczegóły...

images
line