10.08.2018

Konkurs mundialowy - ogłaszamy wyniki!

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie! Niestety, wszyscy nie mogli zwyciężyć, ale mamy nadzieję, że laureaci będą zadowoleni. 
Pierwsze miejsce zajęła pani Margareta M.-K. z Bydgoszczy i otrzymuje bon podarunkowy do Decathlonu o wartości 3000 zł! Drugie miejsce z bonem do Decathlonu o wartości 2000 zł należy do pani Grażyny Ż. z Kożuchowa, natomiast na trzecim miejscu z bonem o wartości 1000 zł do wykorzystania w Decathlonie znalazła się pani Irena M. z Zielonej Góry. Bony podarunkowe do Decathlonu o wartości 500 zł otrzymują z kolei Bronisława D. z Kożuchowa, Ewa Cz. z Ustronia Morskiego, Krzysztof D. z Czarnkowa, Łukasz N. z Kożuchowa, Robert Cz. z Ustronia Morskiego, Patryk I. z Wrocławia, Wioleta D. z Nowej Soli, Agnieszka W. z Kożuchowa, Damian K. z Bydgoszczy i Mirosław D. z Wrocławia. 
Bony o wartości 50 zł do wykorzystania w Chacie Polskiej trafiają do Barbary N. z Kożuchowa, Jacka K. z Bolewic, Justyny Ch. z Gniezna, Marka N. z Kożuchowa, Natalii D. z Wrocławia, Anny W. ze Świętoszowa, Michała Cz. z Zielonej Góry, Dagny D. z Poznania, Dawida K. z Lwówka oraz Beaty L.-K. z Jeleniej Góry. Bony do Chaty Polskiej o wartości 20 zł otrzymają Bartosz L. z Zawady, Joanna P. z Ustronia Morskiego, Marlena N. z Bydgoszczy, Marta J.-K. z Głogowa, Wojciech K. z Bydgoszczy, Zdzisław Sz. z Zielonej Góry, Przemysław G. z Zielonej Góry, Anna Sadurska z Wrocławia oraz Krzysztof M. ze Szczecina.
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz gratulujemy laureatom!

najnowsze

Festyn rodzinny w Luboniu obraz

18.06.2019

Festyn rodzinny w Luboniu

Dnia 8 czerwca w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu odbył się Festyn Rodzinny. Było wspaniale!...

Wielkie otwarcie nowego sklepu w Rokietnicy obraz

17.06.2019

Wielkie otwarcie nowego sklepu w Rokietnicy

15 czerwca nastąpiło wielkie otwarcie naszego nowego sklepu w Rokietnicy w Galerii...

images
line