28.03.2019

Wiosenna Loteria Chaty Polskiej

28 marca rusza Wiosenna Loteria Chaty Polskiej. To kolejna akcja skierowana do wszystkich Klientów sieci. Zabawa właśnie się rozpoczyna i potrwa do 15 maja. Do wygrania jest samochód osobowy, 5.000 zł, nagrody w postaci bonów na zakupy w Chacie Polskiej i sprzęt AGD.
 
Zasady są uczestnictwa są bardzo  proste. Wystarczy w jednym ze sklepów sieci zrobić zakupy za kwotę 25 zł i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie  http://www.pedzponagrody.pl/. Wówczas otrzymamy zdrapkę, po zdrapaniu której od razu poznamy wynik gry. Większe zakupy to większa ilość gier. Maksymalna ilość gier za jeden zakup to 4.  Zakup produktu partnera  (specjalnie oznakowanego) to dodatkowo 1 gra!
 
Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są bony o wartości 20 zł na zakupy w Chacie Polskiej – codziennie będzie można wygrać 20 sztuk. Dodatkowo w każdym tygodniu trwania loterii będą losowane upominki w postaci drobnego sprzętu AGD. Nagrody główne to 5.000 zł w gotówce – losowanie odbędzie się 19 kwietnia, a 16 maja dowiemy się kto wygrał kolejną nagrodę główną – samochód osobowy – Fiat 500.
 
Szczegóły i regulamin Loterii na www.pedzponagrody.pl
 
Partnerami Głównymi Loterii są: Pepsico, Tymbark, Nestle, Sokołów, Tyskie.
Zapraszamy do zabawy!!!

najnowsze

Szukamy środków zabezpieczających dla Pracowników! obraz

09.04.2020

Szukamy środków zabezpieczających dla Pracowników!

Pilnie poszukujemy źródła z którego będziemy mogli kupić środki zabezpieczające...

Chata Polska poszukuje firm sprzątających obraz

01.04.2020

Chata Polska poszukuje firm sprzątających

zobacz więcej

images
line