05.04.2019

Poczuj różnicę w swojej kuchni – czyli przyjemne gotowanie z Chatą Polską

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach 11.04 – 14.08 zbieraj znaczki i wymieniaj je na wysokiej jakości garnki i patelnie Whirlpool Ambience. Zyskasz nie tylko dobrej jakości naczynia, ale przede wszystkim kupisz je za sporym rabatem do 58%.

Linia Whirlpool Ambience to włoski design i funkcjonalność. Innowacyjna nieprzywierająca powłoka wzmocniona ekranem ochronnym – odpornym na zarysowania i ułatwiającym czyszczenie. Idealnie dopasowane pokrywki posiadają silikonową obwódkę i miejsce na łyżkę przy uchwycie. Wszystkie produkty można myć w zmywarce i stosować na wszystkich płytach kuchennych, włącznie z indukcją.

Im więcej kupujesz, tym więcej otrzymasz znaczków. Za każde 20 zł wydane w Chacie Polskiej Klient otrzymuje w kasie 1 znaczek, który umieszcza na karcie kolekcjonerskiej. Aby otrzymać rabat na zakup 1 produktu trzeba posiadać komplet 5 znaczków. W zamian zyskujemy zakup ze zniżką. Karty kolekcjonerskie wydaje sprzedawca.

Kolekcja garnków i patelni jest dostępna także w cenie regularnej. Do kompletu można nabyć także pokrywki, także w cenie regularnej.

Oferta jest ważna do 28 sierpnia. 14 sierpnia to ostatni dzień, w którym można otrzymać znaczki, a 28 sierpnia to ostateczny termin na wymianę znaczków na zakup produktu z rabatem.


 

Serdecznie zapraszamy!

 


REGULAMIN AKCJI

 

najnowsze

Zbliża się otwarcie Chaty Polskiej w Jabłonnej obraz

21.10.2019

Zbliża się otwarcie Chaty Polskiej w Jabłonnej

Już w najbliższy...

Nowe sklepy sieci Chata Polska obraz

12.09.2019

Nowe sklepy sieci Chata Polska

Z początkiem września sieć Chata Polska powiększyła się o 2 nowe sklepy: 06.09 otwarty został...

images
line