Historia Pani Iwony

Iwona Matuszak związana jest z handlem już ponad 20 lat. Najpierw wraz ze wspólnikiem prowadziła sklep spożywczy, by po 10 latach działalności podjąć decyzję o chęci pracy na własny rachunek.  

„W życiu kieruję się intuicją. Odwiedziło mnie wielu przedstawicieli. Swoją serdecznością i cierpliwością ujęła mnie jednak pani Jadzia z Chaty Polskiej, w której jestem już 10 lat” – wspomina detalistka.

„Dzięki Chacie Polskiej rozwinęłam skrzydła. Bez wsparcia ze strony tej sieci nie miałabym trzech sklepów i nie dałabym rady stawać do walki o klienta z coraz większą konkurencją”  – mówi Iwona Matuszak.

ryszard

Porozmawiajmy!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy, że do nas napiszesz lub po prostu zadzwonisz.

fanc

Osoba do kontaktu

Helena Rumińska
Dyrektor ds. sprzedaży i Rozwoju
tel. kom. 609 689 966

fanc

Osoba do kontaktu

Kinga Ginter
Kierownik Działu Wsparcia
Sprzedaży i Rozwoju
tel. kom. 695 888 119

Napisz do nas

Decydując się na współpracę franczyzową z Chatą Polską, zrobisz bezpieczny krok w kierunku stabilnego biznesu z gwarancją zysku. Przez ponad 20 lat istnienia sieci przekonało się o tym ponad dwustu przedsiębiorców.
Wyróżnia nas Nowa Jakość Biznesu, która nawet wobec agresywnej konkurencji ze strony supermarketów i dyskontów, doskonale broni się i generuje wysoki zwrot z inwestycji.
Teraz naszym wspólnym celem może stać się sukces Twojego sklepu. Dołącz do sieci Chata Polska i przekonaj się, czym Chata bogata.

*pola oznaczone gwiadką są obowiązkowe

images
line