24.07.2017

250 Chata Polska już otwarta!

W sobotę, 22 lipca w Zielonej Górze (Zawada) z dumą otworzyliśmy 250 placówkę Chaty Polskiej.  Już od rana – z okazji otwarcia - sklep kusił Klientów licznymi promocjami na Jarmarku Regionalnym. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia – w tym dniu pogoda i frekwencja – Gości i Klientów - dopisały!

 

Uroczyste przecięcie wstęgi z udziałem zarządu Chaty Polskiej,  lokalnych władz, właścicieli sklepu – Państwa Iwony i Roberta Matuszaków, licznie zgormadzonych Gości oraz Klientów stanowiło inaugurację pierwszego dnia działania placówki. Było dostojnie, wszak – 250 placówka to powód do dumy! Były przemówienia, specjalnie przygotowany na tę okazję tort. Sklep został  poświęcony przez proboszcza parafii, na terenie której znajduje się nowa placówka.

 

Mieszczący się przy ulicy Zielonogórskiej 32 sklep,  to placówka o powierzchni 210 m2. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem licznych atrakcji, promocji i degustacji. Zaraz po otwarciu rozpoczął się Jarmark Regionalny, który był doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą sklepu oraz z najlepszymi i najsmaczniejszymi propozycjami regionalnych i lokalnych producentów przygotowanymi specjalnie na dzień otwarcia.

 

Nowy sklep należy do Państwa Iwony i Roberta  Matuszaków i jest już ich czwartym sklepem w sieci Chata Polska.

najnowsze

Spotkajmy się na Jarmarku Regionalnym w Poznaniu obraz

19.06.2018

Spotkajmy się na Jarmarku Regionalnym w Poznaniu

W najbliższy czwartek i piątek (21-22 czerwca) zapraszamy na Jarmark Regionalny do Chaty...

Zbiórka charytatywna dla chorej na raka Moniki Król obraz

08.06.2018

Zbiórka charytatywna dla chorej na raka Moniki Król

W dniach 8-9 czerwca 2018 roku sklepy Chata Polska przy ul. Keplera 1 i ul. Warszawskiej 93 w...

images
line