24.07.2017

250 Chata Polska już otwarta!

W sobotę, 22 lipca w Zielonej Górze (Zawada) z dumą otworzyliśmy 250 placówkę Chaty Polskiej.  Już od rana – z okazji otwarcia - sklep kusił Klientów licznymi promocjami na Jarmarku Regionalnym. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia – w tym dniu pogoda i frekwencja – Gości i Klientów - dopisały!

 

Uroczyste przecięcie wstęgi z udziałem zarządu Chaty Polskiej,  lokalnych władz, właścicieli sklepu – Państwa Iwony i Roberta Matuszaków, licznie zgormadzonych Gości oraz Klientów stanowiło inaugurację pierwszego dnia działania placówki. Było dostojnie, wszak – 250 placówka to powód do dumy! Były przemówienia, specjalnie przygotowany na tę okazję tort. Sklep został  poświęcony przez proboszcza parafii, na terenie której znajduje się nowa placówka.

 

Mieszczący się przy ulicy Zielonogórskiej 32 sklep,  to placówka o powierzchni 210 m2. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem licznych atrakcji, promocji i degustacji. Zaraz po otwarciu rozpoczął się Jarmark Regionalny, który był doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą sklepu oraz z najlepszymi i najsmaczniejszymi propozycjami regionalnych i lokalnych producentów przygotowanymi specjalnie na dzień otwarcia.

 

Nowy sklep należy do Państwa Iwony i Roberta  Matuszaków i jest już ich czwartym sklepem w sieci Chata Polska.

najnowsze

Chata Polska wspiera XII Turniej Szermierczy Fundacji Z floretem do gwiazd obraz

12.12.2018

Chata Polska wspiera XII Turniej Szermierczy Fundacji Z floretem do gwiazd

Kolejny już raz Chata Polska...

Mikołajkowy Konkurs Chaty Polskiej zakończony obraz

07.12.2018

Mikołajkowy Konkurs Chaty Polskiej zakończony

Ogłosiliśmy właśnie Laureatów naszego Mikołajkowego konkursu. Szczegóły...

images
line